سشوار آرایشگاهی | AGV - STAR SHIP

توضيح فارسي : سشوارهای جدید با سیستم یکنواخت چرخش هوا د رکلاه و استفاده از المنت نیکل کروم کار شما را جهت خشک کردن و فرم دادن به مو آسان تر نموده است.

تکنولوژی بخارآب در محصولات مراقبت از مو به شما امکان را می دهد که با داشتن حرارت بالای 100 درجه مرطوب بتوانید با جلوگیری از خشک شدن آب میان بافتی مو و جبران رطوبت از دست رفته موهای فرسوده ، باعث بازسازی مجدد مو شده و عملیات دکلره، مش های لایت و رنگ مو را بدون نگرانی روی موی خشک به انجام برسانید.یکی از خواص مهم بخار در جذب رطوبت کرمهای تقویت مو و نفوذ بهتر به فولیکول مو می باشد.

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام سشوار کلاهی :

سشوار آرایشگاهی AGV - STAR SHIP

مدل سشوار کلاهی :

AGV - STAR SHIP

توضیحات :

سشوارهای جدید با سیستم یکنواخت چرخش هوا د رکلاه و استفاده از المنت نیکل کروم کار شما را جهت خشک کردن و فرم دادن به مو آسان تر نموده است.

:

سشوار آرایشگاهی | AGV - STAR SHIP سشوار آرایشگاهی | AGV - STAR SHIP توضيح فارسي : سشوارهای جدید با سیستم یکنواخت چرخش هوا د رکلاه و استفاده از المنت نیکل کروم کار شما را جهت خشک کردن و فرم دادن به مو آسان تر نموده است. تکنولوژی بخارآب در محصولات مراقبت از مو به شما امکان را می دهد که با داشتن حرارت بالای 100 درجه مرطوب بتوانید با جلوگیری از خشک شدن آب میان بافتی مو و جبران رطوبت از دست رفته موهای فرسوده ، باعث بازسازی مجدد مو شده و عملیات دکلره، مش های لایت و رنگ مو را بدون نگرانی روی موی خشک به انجام برسانید.یکی از خواص مهم بخار در جذب رطوبت کرمهای تقویت مو و نفوذ بهتر به فولیکول مو می باشد.

عکس کوچک 1 :

files\7938\gallery\product\\timages\19194_200X200.jpg

عکس کوچک 2 :

files\7938\gallery\product\\timages\19194_145X145.jpg

عکس کوچک 3 :

files\7938\gallery\product\\timages\19194_40X40.jpg

عکس اورجینال :

files\7938\gallery\product\\timages\19194.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

6963