شرکت ستاره گستر رونا در سال 1384 با شماره ثبت 256427 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید.
این شرکت دارای اهداف کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت می باشد.
هدف کوتاه مدت ما عرضه محصولات با کیفیت خوب و مطرح از کشورهای پیشرفته با قیمت مناسب و آشنایی مشتریا با این محصولات می باشد.
اهداف میان مدت شامل آشنایی مصرف کننده با زمینه علمی محصولات مطرح و روز دنیا ، معرفی تکنولوژی جدید و برگزاری همایش می باشد.
و بالاخره اهداف بلند مدت ما برگزاری دوره های آموزش همراه با تحول دیپلم های مربوطه و استفاده صحیح از تجهیزات و محصولات و در نهایت رضایتمندی کامل مشتریان می باشد.
ما مفتخریم که در این راه گام نهاده ایم و اعتقاد ما بر این است که ما تعهد می کنیم که بهترین باشیم.
رونا بر گرفته از زبان کردی و به معنای ستاره سپیده دم می باشد.
---------------------------------------------------------------------------------------------
- شرکتهای همکار
شرکت ستاره گستر رونا در جهت تحقق اهداف خود که معرفی صادقانه و عرضه محصولات برتر جهان با قیمت مناسب می باشد همکاری خود را با شرکتهای دیگر بصورت کاملا نزدیک و مستمر پی گیری مینماید.
این شرکت ها با ارائه اهداف مشترک در زمینه معرفی و عرضه قانونی محصولاتی که ما نمایندگی رسمی آنرا از شرکت های پیشرفته اخذ نموده اند تکمیل کننده اهداف یکدیگر می باشند.
این شرکت ها عبارتند از :
- آرین پویه آذین (محصولات ماریا گارسیا)
- پارس ساعی
- تروزانی
- فروشگاه رونا

---------------------------------------------------------------------------------------------
- پیام مدیر
به نام خالق هستی
اینجانب در طی ده سال فعالیت مستمر در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی و کسب تجارت گرانقدر به این نتیجه رسیده ام که محصولاتی با کیفیت بالا و دارای استاندارد های جهانی در کشور ما دارای جایگاه مناسبی نمی باشند، لذا این شرکت را به منظور ارتقا سطح علمی مصرف کنندگان، آشنایی بیشتر با مبانی علمی محصولات و معرفی محصولات برتر، بخصوص در زمینه محصولاتی آرایشگاهی تاسیس نمودم.
هدف ما در مرحله اول عرضه مستمر محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب و در مرحله بعد معرفی و آموزش همراه دیپلم های مربوطه ، مطابق با مد روز دنیا می باشد.
تعهد ما این است که بهترین باشیم
با احترام محمد حیدری